Spotkanie wigilijne na Nowodworzance

13 grudnia 2018 odbyło się wigilijne spotkanie, zorganizowane – już po raz jedenasty – przez Zarząd Osiedla nr 5 i Zespół Szkół nr 2. Tradycyjnie mieszkańcy Nowodworzanki obejrzeli szkolne jasełka, tym razem przygotowane przez klasę 2aT pod opieką p. B. Szymańskiej, współpraca p. M. Możdżyńska.

Przedstawienie i kolędy wprowadziły zebranych w świąteczny nastrój, ale najmłodsi z emocjami oczekiwali na przybycie Mikołaja. Gdy wreszcie pojawił się z ciężkim workiem słodkich prezentów (ufundowanych przez Zarząd Osiedla), radości dzieci nie było końca.
Spotkanie na Nowodworzance zakończyło się wspólnym kolędowaniem przy świątecznym stole, w radości, nadziei i serdeczności, z dala od trosk dnia powszedniego. Burmistrz Nowego Dworu p. Jacek Kowalski oraz Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 5 p. Ryszard Brzeziński złożyli Bożonarodzeniowe życzenia oraz wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym Nowym 2019 Roku. Ciepłe słowa, piękny zwyczaj dzielenia się opłatkiem, wspólne rozmowy przy świątecznym stole, kolędy – co roku pozwalają pełniej przeżywać niezwykły czas Narodzenia Pańskiego.

Źródło: https://www.nowydwormaz.pl/15,wszystkie-aktualnosci?tresc=28058

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *